Systémy generálního a hlavního klíče (SGHK)

Proč si systém zvolit?

Získáte bezpečnostní klíč (klíče), který bude fungovat ke všem dveřím v objektu, které si určíte. Zbavíte se objemných nepřehledných svazků a v případě ohrožení (živelní pohromy, zdravotní potíže) se vyhnete riziku zpomalení zásahu a ztrátám na majetku v důsledku zhoršené přístupnosti objektu. Generální klíč otevírá všechny zámky v objektu (firemní areál, bytový dům, tovární komplex ap.) Zpravidla ho mívá k dispozici majitel, ředitel, bezpečnostní agentura, hasičský sbor, úklidová četa. Nebo může být umístěn v zapečetěné schránce pro použití při nenadálých situacích. Hlavní klíče fungují jenom ke dveřím, které určíte. Přidělením hlavních klíčů jednotlivcům nebo vybraným skupinám osob získáte jasný přehled, kdo má kam přístup.


Pro koho je Systém generálního klíče vhodný?

Zejména pro firmy. Pro větší pohodlí jej však užívají i domácnosti. Ke vchodové brance, vstupním, terasovým, půdním, sklepním, garážovým či jiným dveřím pak stačí mít jediný klíč.


Nabízíme systémy generálního klíče od předních značek na našem trhu – FAB, GE-GE, KABA, MUL-T-LOCK, EVVA.

Specifikace Generálního a hlavního klíče

Pokud potřebujete poradit, jak správně nastavit klíčový systém, nebo již máte představu a potřebujete finalizovat Váš nápad, rádi Vám pomůžeme. Vypracujeme technickou specifikaci, která je nezbytnou součástí při výrobě systému, zpracujeme cenovou kalkulaci. To vše samozřejmě zdarma. Pak už bude pouze na Vás, zda se rozhodnete klíčový systém svěřit do rukou právě nám.

Výroba SGHK

Systémy generálního klíče se hodí všude tam, kde chcete jasně specifikovat přístupy jednotlivých osob a zároveň mít počty klíčů pod kontrolou. Další výhodou systémů generálního klíče je snadná dostupnost jakékoli místnosti v budově při nenadálé situaci, například požáru. Nemusíte hledat ve velkém svazku klíčů, máte jen jeden klíč, kterým se dostanete rychle tam, kam potřebujete.

Kromě toho, že systémy instalujeme, jsme samozřejmě také schopni Vám systém vyrobit na zakázku jako produkt, který si následně nainstalujete sami. Menší systémy vyrábíme do dvou pracovních dnů.