Autoklíče

Výroba autoklíčů

Jsme specialisté na výrobu autoklíčů. Vyrábíme duplikáty prakticky všech autoklíčů (samozřejmě včetně dnes již běžných autoklíčů s čipem, který slouží k nastartování vozidla) a dálkových ovladačů.

Opravy autoklíčů

Dokážeme opravit poškozený autoklíč výměnou pouze zničených součástí místo vyrobení kompletně nového klíče a ušetřit tak Vaši peněženku.

Příslušenství k autoklíčům

Naše široká nabídka doplňků ke klíčům zahrnuje i popruhy na klíče a široký výběr přívěšků s logy značek automobilů.

Rezervní autoklíč nejsou vyhozené peníze, ale nutnost

Majitelé automobilů bohužel stále často podceňují význam náhradního autoklíče. Do svého vozu sice mnoho z nás každoročně investuje nemalé částky, avšak pořízení kopie autoklíče pro případ ztráty, odcizení nebo poškození originálu bývá často opomíjeno. Řešení takové situace je přitom vždy mnohem snazší a také levnější, pokud máte k dispozici záložní klíč.

V případě, že přijdete o poslední klíč, jen za samotné nouzové otevření auta utratíte podobnou částku, jakou byste dali za výrobu nového klíče! A to nepočítáme ostatní náklady a stres spojený se ztrátou času a překaženými plány.

Ujistěte se, že právě pro tyto případy máte po ruce náhradní klíč. Pokud ne, nenechávejte výrobu duplikátu na poslední chvíli! Vzpomenout si, že by se Vám mohl hodit záložní klíč těsně před odjezdem na zahraniční cestu či dovolenou není nejšťastnější. Ještě horší je čekat až do chvíle, kdy skutečně dojde ke ztrátě či poškození klíče, a pak teprve shánět náhradu. V AUTOSPORT KRAUPNER vyrábíme většinu autoklíčů běžných na našem trhu, z kvalitních komponent, za rozumnou cenu a obvykle na počkání.

Autoklíče Vám kvalifikovaný personál v AUTOSPORT KRAUPNER vyrábí vždy pouze z polotovarů špičkové kvality a na nejmodernějších strojích a zařízeních. Výroba přitom často trvá pouze pár minut a naše ceny autoklíčů jsou obvykle nižší, než je na trhu běžné. Zhotovit umíme klíče k většině značek, typů a modelů automobilů, se kterými se v ČR setkáte.

Kromě toho také opravujeme poškozené autoklíče, prodáváme a opravujeme autozámky. Umíme nejen vyrobit klíč k Vašemu vozu, ale také zámek podle Vašeho autoklíče. Najdete u nás kompletní příslušenství k autoklíčům, mazadla pro autozámky i dálkové ovladače bran.

Poškozený obal
Poškozený obal - výměna

Co s poškozeným autoklíčem?

Pokud došlo k poškození Vašeho autoklíče, není vždy nutné nechat si vyrobit kompletně nový autoklíč. Často existuje levnější a přitom stejně kvalitní řešení.

Nejběžnějším poškozením bývá prasknutí nebo promáčknutí plastové hlavy autoklíče (zvláště u tlačítkových hlav) v důsledku opotřebení materiálu. Někdy může dojít také k poškození planžety (kovové části klíče, která se zasouvá do zámku). Obě tyto části lze snadno vyměnit za nové a takováto oprava vyjde velmi levně v porovnání s výrobou nového klíče. Nejdražší komponentou je totiž čip uvnitř hlavy klíče, který často zůstává funkční i při poškození mechanických částí.

Rozhodně se nesnažte klíč s promáčknutou či jinak zdeformovanou hlavou nadále používat! Hrozí tím poškození vnitřní elektronické komponenty.

Nemáte náhradní klíč k Vašemu autu?

Kolik klíčů od auta máte? Standardně byste měli mít dva - jeden, který běžně používáte, a jeden záložní. Pokud jste už o jeden klíč přišli, je poškozený nebo nefunkční a nebo jste při koupi auta dostali pouze jeden klíč (což není neobvyklé u ojetých vozů), pořiďte si náhradu co nejdříve.

Pořízení rezervního autoklíče se nyní může zdát zbytečné, ale je to investice, která se vyplatí. Nečekejte, až přijdete o poslední klíč k Vašemu vozu!

Řešením je pak zavolat na místo technika či odtahovou službu a nechat si za nemalé peníze auto nouzově otevřít a vyrobit nový klíč. Mnohem jednodušší je však prevence. Pokud i Vy patříte k lidem, kteří mají pouze jeden klíč od svého auta, zastavte se u nás!

Autoklíče Vám kvalifikovaný personál v AUTOSPORT KRAUPNER vyrábí vždy pouze z polotovarů špičkové kvality a na nejmodernějších strojích a zařízeních. Výroba přitom často trvá pouze pár minut a naše ceny autoklíčů jsou obvykle nižší, než je na trhu běžné. Zhotovit umíme klíče k většině značek, typů a modelů automobilů, se kterými se v ČR setkáte.

Kromě toho také opravujeme poškozené autoklíče, opravujeme poškozené autoklíče, prodáváme a opravujeme autozámky. Umíme nejen vyrobit klíč k Vašemu vozu, ale také zámek podle Vašeho autoklíče. Najdete u nás kompletní příslušenství k autoklíčům, mazadla pro autozámky i dálkové ovladače bran.